Zespół

Iga Wojdakowska

Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej dotychczasowe doświadczenie obejmuje m. in. działalność w zespole inwestora zastępczego w trakcie procesu inwestycyjnego i budowy nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, największego tego typu obiektu w Europie Środkowej, jak również bieżące wsparcie inwestora w zakresie uzyskiwania decyzji środowiskowych, pozwoleń na budowę, a następnie budowy m.in. obiektów magazynowych na terenie Polski. Doświadczenie uzyskała również zajmując się realizacją różnorodnych projektów w zakresie prawa budowlanego jak i ochrony środowiska świadcząc usługi dla największych grup kapitałowych w Polsce.

Zajmuje się w szczególności zagadnieniami szeroko pojmowanego prawa nieruchomości, prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego, gospodarowania odpadami, ochrony środowiska, a także prawa energetycznego oraz odnawialnych źródeł energii.

Biegle włada językiem angielskim, zna również język francuski w stopniu komunikatywnym.

Prywatnie pasjonatka teatru oraz architektury wnętrz. Szczególną uwagę przywiązuje także do ekologii oraz zrównoważonego rozwoju.

Kontakt: wojdakowska@polowiec.pl

iga-wojdakowska-prawnik-krakow