Kariera

pexels-fauxels-3184418

Dołącz do nas!

Cenimy sobie zaangażowanie i odpowiedzialność wśród naszych pracowników, dlatego też Kancelaria Polowiec i Wspólnicy sp.j. oferuje możliwości rozwoju zawodowego prawnikom i studentom studiów prawniczych, którzy poszukują swojego miejsca na rynku usług prawniczych. Cenimy ludzi, którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, kreatywnych, o ciekawych osobowościach, przyjaznym usposobieniu i szerokich horyzontach.

Gwarantujemy:

 • pracę w twórczym i zgranym zespole, w przyjaznym środowisku,
 • szerokie możliwości szybkiego rozwoju zawodowego i osobistego,
 • pracę przy interesujących, często skomplikowanych projektach,
 • poszerzającą horyzonty prawnicze pracę dla podmiotów z różnych branż, tak z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Jako zespół doradców dla naszych klientów, cenimy sobie otwartość na nowe projekty. W związku z tym chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy do składania aplikacji. Z naszej strony możemy zagwarantować, że każde zgłoszenie zostanie przeanalizowane zgodnie z naszymi potrzebami. Dla nas najważniejszym aspektem jest rozwój, dlatego też chcemy rozwijać Kancelarię w oparciu o najlepszych prawników.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy lub odbyciem praktyki w Kancelarii Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy sp. j. prosimy o nadsyłanie CV wraz z listami motywacyjnymi na adres:

e-mail: rekrutacja@polowiec.pl
adres kancelarii: ul. Kielecka 8/1, 31-526 Kraków
kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 12 413 57 45.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.)”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych informuję, iż:

 • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polowiec i Wspólnicy sp.j. ul. Kielecka 8/1, 31 – 526 Kraków; kontakt elektroniczny: biuro@polowiec.pl;
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych– na podstawie przepisów Prawa pracy oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – na podstawie zgody
 • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: Podmioty współpracujące z administratorem; organy uprawnione do dostępu do danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody do przechowywania danych na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres jednego roku.
 • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, udzielona zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili.
 • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową dopuszczenia do procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się