Kim jesteśmy

Polowiec i Wspólnicy Polowiec i Wspólnicy Sp. j. została utworzona przez radców prawnych Adama Polowca, Beatę Superson – Polowiec, Marcina Jamrozika oraz Marcina Rusinka w oparciu o istniejącą od 2003 r. Kancelarię Radcy Prawnego Adam Polowiec.

Stawiamy sobie za cel świadczenie pomocy prawnej, poprzez kompleksową obsługę, szerokiemu kręgowi podmiotów – zarówno przedsiębiorcom, jak i podmiotom sektora publicznego oraz organizacjom non – profit. Nie ograniczamy geograficznego obszaru swojej działalności do terenu Krakowa i Małopolski, świadcząc pomoc prawną na terytorium całego kraju, jak również poza jego granicami.

Aby sprostać powyższym wyzwaniom stworzyliśmy czternastoosobowy zespół kompetentnych prawników, specjalistów z różnych dziedzin prawa.

Jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo – Handlowej w Krakowie oraz kooperantem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W ramach prowadzonej przez nas działalności pro bono współpracujemy między innymi z Fundacją Uniwersyteckich Poradni Prawnych z siedzibą w Warszawie realizując wspólnie z Fundacją Program Centrum Pro Bono.

Podstawową korzyścią, jaka przypada w udziale Klientowi podejmującemu współpracę z nami jest gwarancja świadczenia na jego rzecz usług prawniczych na najwyższym poziomie, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą. Dodatkowo cechuje nas indywidualne traktowanie każdego Klienta, uwzględniające zrozumienie i realizację jego bieżących potrzeb.

W rezultacie decydując się na korzystanie z naszych usług Klient uzyskuje możliwość zmniejszenia zagrożeń wiążących się z prowadzoną przez niego działalnością, zwiększenia skuteczności podejmowanych działań, jak również oszczędności czasu i zasobów przedsiębiorstwa.