Zespół

Adam Polowiec

Radca prawny / Wspólnik

Radca prawny z blisko 20-letnim doświadczeniem procesowym, mediacyjnym, negocjacyjnym i doradztwa prawno-biznesowego; wspólnik zarządzający – założyciel kancelarii.

Adam Polowiec jest wspólnikiem założycielem Kancelarii Polowiec i Wspólnicy sp.j.. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, radca prawny numer wpisu KR-1174. Wspólnik Zarządzający i założyciel.

Zajmuje się postępowaniami sądowymi, arbitrażowymi i mediacyjnymi z udziałem podmiotów polskich i zagranicznych, a także prawem cywilnym, gospodarczym, pracy i prawem medycznym. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów w tym projektów publicznych i w negocjacjach. Posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa pracy związane z wsparciem HR, oceną ryzyk oraz zbiorowym prawem pracy. Ceniony za swoje umiejętności i zdolności negocjacyjne oraz doradztwo strategiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w toku wieloletniej obsługi wiodącego na polskim rynku przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego, jednej z największych w Polsce sieci handlowych, czy też wchodzącej w skład międzynarodowej grupy kapitałowej spółki działającej w przemyśle stalowym.

Uczestnik wielu konferencji, kursów i studiów podyplomowych. Autor szeregu publikacji.

Znajomość języków obcych – rosyjski.

Pasjonat historii powszechnej.

Kontakt: adam@polowiec.pl

adam polowiec prawnik krakow